Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar ⋆ Enteresan-İlginç-Değişik-Yararlı-Bilgiler

Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar

Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar

Bankalar artık İnternet üzerinden başvuru yapmanız  halinde gelir belgesiz ve kefilsiz kredi alabilirsiniz. Ancak kredi notu 0 olanlar ne yazık ki buradaki başvurular dahi takılıp bireysel ihtiyaç kredisi alamamaktadırlar. Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları ‘nı incelediğiniz bile başvuru sahiplerinden istedikleri tek şet 1650 puan üzerinde bir kredi notudur. Peki kredi notu 0 ( sıfır ) olanlar ne yapacak.! Onlara kredi veren bankalar var mı ? sizlere banka ve finansman firma tavsiye…

Kredi Notu 0 Olanlar Bankalardan Kredi Kullana Bilir Mi?

Bankaların özellik ile 2020 tarihi itibarı ile müşterilerinde finansman anlamda yapacakları ticaretlerde tek gözettikleri kriter kredi notudur. Kredi Notu Nedir? Normalde Kaç Olmalıdır? bunu daha önce sizlere açıkladığım için çok fazla o detaya girmeyeceğim. Ama başlıkta ‘da belirtmiş olduğumuz gibi kredi notu 0 çekenlere varsa kredi veren bankalar ‘dan bahsedeceğim. Ayrıca, bu bankalara başvuru yapmaları halinde halen ihtiyaçlarını giderecek olan finansmana sahip olamadılar ise emin olun ki mutlaka diğer birkaç teknik ile sizlere nakit paraya kavuşturacağım, buna söz veriyorum!

Hangi Bankalar Kredi Notu 0 (sıfır) Olanlara Kredi Veriyor?

Düşük kredi notundan ötürü marka haline gelmiş Akbank , Garanti bankası gibi finansmanlardan kredi kullanacağını düşünüyor iseniz emin olun ki yanılıyorsunuz. Banka müdürünün inisiyatifin ‘de dahil bu ve bunun gibi tanınmış bankalardan bireysel bir kredi kullanamazsınız. Ancak, 0 nota kredi verebilme ihtimali olan bankalar sadece Türkiye pazarına yeni girmiş yada girmeye çalışan finansmanlar dır. Biliyorum, bir çoğunun ismini dahi belkide duymadınız ama bu bankalardan güven ortamı içinde kredi kullana bilirsiniz. Bahsi geçen bu bankaların çoğunun bulunduğunuz ilçe ‘de hatta şehriniz ‘de dahi şubesi olmaya bilir.! Ama artık günümüzde İnternet üzerinden sağlanan bir mobil bankacılık sistemi var. Rahatlık ile bu sistem üzerinden başvurunuzu Türkiye’nin her neresinde olur iseniz olun gerçekleştire bilirsiniz. Peki, mobil İnternet bankacılığı üzerinden hangi bankalar kredi notunuz 0 olsa bile sizlere kredi verme şansı sunmaktadır.

  1. BURGANBANK
  2. ICBC
  3. Citibank
  4. Arap Türk Bankası
  5. Fibabanka
  6. Alternatif bank

Bunların başında gelmektedir. Türkiye Bankalar Birliği TBB listesinde ‘de yer alan bu bankalar içinde ben sizlere ICBC bankasını önermekteyim.!

ICBC Bankasından Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi İmkanı

2020 içinde Türkiye’ye genelinde tam 44 şubesi olan banka kredi faiz oranları ile de oldukça iddialı bir finansmandır.  Çin sermayesi ile kuruluşmuş olan bu bankadan İnternet üzerinden kredi başvurusunu güven ortamında gerçekleştire bilirsiniz. Kredi notunuz 0 dahi olsa bu bankaya bir başvuru yapmadan karamsarlığa düşmemenizi tavsiye ederim. Kredi kartı dahi sizlere sağlayacak olan bankanın kredi başvuru işlemleri 50.000 TL kadar sizlere nakit olanağı sağlamaktadır. Aşağıdaki tablo üzerinden ister kredi, isterseniz de kredi kartı başvurusunu hemen gerçekleştire bilirsiniz.

Kredi Başvurusu Forum
Kredi Kartı Başvurusu Forum

Başvuru işlemlerinizin tamamlana bilmesi için ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır.!